Godziny pracy biura POZP

W dniach 23.07-31.08.2018 biuro POZP będzie nieczynne z powodu urlopu. W pilnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny.

Rekordy Okręgu

  Pomorski Okręgowy Związek Pływacki informuje o zamieszczeniu na swoich stronach aktualnych rekordów okręgu.

  Wszystkie uwagi i zgłaszanie rekordów zgłaszamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PZP - przesyłanie wyników MDM

Polski Związek Pływacki informuje, że wszystkie pliki  Lxf z wynikami uzyskanymi przez zawodników w MDM 12,13 lat OBOWIĄZKOWO powinny być przesłane WYŁĄCZNIE do PZP na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Wyniki te będą wprowadzone do SWIMRANKINGU poprzez platformę SEL weryfikującą status zawodnika. W SWIMRANKINGU zamieszczone zostaną WYŁĄCZNIE wyniki zawodników o statusie AKTYWNY. 

W związku z powyższym, prosimy o zamieszczenie w swoich komunikatach oraz na stronach OZP i organizatora zawodów komunikatu o obowiązku posiadania przez wszystkich zawodników biorących udział w MDM 12,13 lat: ważnych badań lekarski (skan umieszczony w SEL), Oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych (skan umieszczony w SEL), opłaconej składki licencyjnej zawodnika, opłaconej składki licencyjnej klubu w OZP i PZP. Spełnienie tych wymagań skutkuje otrzymaniem przez zawodnika statusu AKTYWNY w SEL.

H2OShop.pl